pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najnowsze

  • 11 stycznia 2017
  • wyświetleń: 1115

MLF: Nie ma faworyta

Za nami pierwszy weekend Nowego Roku i pierwsze dwie serie gier w Młodzieżowej Lidze Futsalu po podziale na trzy klasy rozgrywkowe. Wygląda na to, że w tym sezonie nie ma drużyny, która zdominuje rozgrywki, a zmagania będą wyrównane.

MLF: I ligowa kolejka 06.01.2017 · fot.


Po sześciu rozegranych meczach w najwyższej klasie rozgrywkowej zanotowaliśmy aż cztery remisy. W tabeli prowadzi z czterema punktami zespół AC Materace, ale będąca na ostatniej siódmej pozycji ekipa Konstalacja Gwiazd traci do lidera trzy punkty. Dwa remisy na swoim koncie mają z kolei DNW oraz Ekipa Remontowa. Drugie miejsce ligowego podium okupuje z jedną wygraną drużyna Rakiety Janusza.

W lidze drugiej po dwóch wygranych na czele Gang Plebanii, a grupa pościgowa tj. Mocherowe Berety, Świnki Halinki oraz HKS Asfalt traci w taj chwili trzy oczka. Tabelę zamyka bez punktów zespół Podwładni Tomasza K.

W najniższej klasie rozgrywkowej stawkę drużyn otwiera z kompletem dwóch wygranych zespół Wielkich i Szybkich, a o jedną wygraną mniej mają cztery drużyny Siewcy Popłochu III, FC Po Nalewce, Show Team oraz Szybkie Bile. Bez punktów pozostają Sklepgard Team, a także Los Sztos.

MLF: II ligowa kolejka 07.01.2017 · fot.


W czasie nadchodzących ferii zimowych odbędą się aż cztery ligowe kolejki. Najbliższe mecze już w nadchodzącą sobotę. Zapraszamy.

Zachęcamy do śledzenia ligowego serwisu Młodzieżowej Ligi Futsalu, gdzie na bieżąco dodawane są wszystkie informacje związane z ligowymi zmaganiami.

Organizatorem Młodzieżowej Ligi Futsalu jest Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie, a Partnerem sportowym rozgrywek jest BTS Rekord Bielsko-Biała.

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie

43-200 Pszczyna
ul. Zamenhofa 5a

tel. 32 210 55 00

Andzejek_, źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.