pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie
praca, pszczyna, czechowice, bielsko, tychy

Najnowsze

  • 12 maja 2017
  • wczoraj, 18:44
  • wyświetleń: 3043

W sierpniu już po raz trzeci odbędzie się Bieg ulicami Pawłowic

W ostatnią niedzielę wakacji, 27 sierpnia, po raz trzeci zapraszamy do udziału w Biegu Pawłowickim. W ramach imprezy tradycyjnie odbędzie się Bieg dzieci i młodzieży, Bieg Główny na dystansie 5 km oraz Sztafeta Samorządowców i Przedsiębiorców.

Trasa biegu
Serce imprezy po raz kolejny będzie bić w Parku im. ks. prof. Stanisława Pisarka w Pawłowicach. Zapisy do Biegu Głównego potrwają do 17 sierpnia. Promocyjna cena 20 zł obowiązuje do 31 lipca. Zapisz się na bieg.

Uczestnictwo w biegu dzieci i młodzieży jest bezpłatne, a organizator i główny sponsor Biegu Carbo Asecura S.A. przygotowuje pakiety startowe dla 300 zawodników! Warunkiem jest zgłoszenie uczestnictwa dziecka za pomocą specjalnego formularza w biurze zawodów w dniu startu, czyli w niedzielę, 27 sierpnia, od godziny 10.00 do godziny 11.45. Rodzic lub opiekun będzie mógł wypełnić zgłoszenie już wcześniej, a w dniu zawodów oddać je tylko w namiocie Carbo Asecury. Szczegółowe warunki uczestnictwa zawarte są w regulaminie.

Bieg Pawłowicki po raz trzeci


Organizatorem Biegu Pawłowickiego jest Urząd Gminy Pawłowice wraz z współorganizatorami: Gminnym Ośrodkiem Sportu w Pawłowicach, Sekcją Biegaczy - RunTeam - Pawłowice oraz firmą Carbo Asecura S.A. Co roku bieg Pawłowicki cieszy się wyjątkową szczodrością sponsorów, którzy chętnie włączają się w to wydarzenie oferując pomoc finansową, zakup nagród, poczęstunku i pakietów dla zawodników oraz innych atrakcji, z których korzystają wszyscy obecni w parku.

Więcej informacji o biegu można uzyskać telefonicznie: (32) 475-63-56 oraz mailowo: b.cyganek@pawlowice.pl.

BM / pless.pl

Reklama

LINKI MODUŁ 1

LINKI MODUŁ 2

Komentarze