pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najnowsze

  • 19 maja 2017
  • wczoraj, 14:20
  • wyświetleń: 10960

Konkurs: głosuj na najlepsze zdjęcie Ogrodów Daisy! Atrakcyjne nagrody!

Konkurs:

Z okazji Daisy Days portal pless.pl wspólnie z Urzędem Miejskim w Pszczynie przygotował konkurs fotograficzny, w którym głównymi nagrodami są wyjazdy dla dwojga do Książa, połączone z noclegiem i zwiedzaniem! Zapraszamy do głosowania, które potrwa do 26 maja do godziny 23.59!

Ogrody Daisy, baner


Przez trzy dni, od piątku do niedzieli, na pszczyńskim rynku można było podziwiać wspaniałe Ogrody Daisy. Niecodzienne kompozycje kwiatowe, połączone z ciekawą małą architekturą aż prosiły się o zdjęcia. To dla wszystkich osób, które uwiecznią to wydarzenie na zdjęciach przygotowaliśmy konkurs.

Wystarczy dodać do galerii zdjęcie, podpisać się, a po krótkiej chwili fotografia pojawiła się na portalu. Teraz zdjęcia (jedno od każdego autora) bierze udział w konkursie na najlepsze zdjęcie. Zwycięstwo zapewni największa średnia ocen! Wyniki aktualizowane są codziennie o północy. Zapraszamy do głosowania - www.pless.pl/ogrody-daisy-konkurs

Wyboru dokonają czytelnicy portalu pless.pl, a zwycięzca pojedzie do Książa, gdzie będzie miał zapewniony nocleg i zwiedzanie. Podobną nagrodę otrzyma autor fotografii, którą wybierze w tym tygodniu komisja konkursowa. Przewidziano także nagrody dla drugiego i trzeciego miejsca!

Galeria wszystkich nadesłanych zdjęć:


Konkurs Ogrody Daisy 2017


Regulamin konkursu:

1. Konkurs na najlepsze zdjęcie z Ogrodów Daisy 2017 odbywa się w terminie od 19 maja do 26 maja.

2. W konkursie mogą brać udział wyłącznie zdjęcia przedstawiające ogrody Daisy, wykonane w dniach od 19 do 21 maja 2017r. w obrębie ul. Rynek w Pszczynie.

3. Aby zostać uczestnikiem konkursu należy przesłać zdjęcie z imieniem i nazwiskiem autora, a także aktualnym adresem e-mail przez specjalny panel konkursowy zamieszczony na portalu pless.pl pod adresem wiadomosci.pless.pl/48125-konkurs-fotograficzny-ogrody-daisy-2017 . Zdjęcia można nadsyłać do 21 maja włącznie.

4. Nadesłanie zdjęcia jest równoznaczne z oświadczeniem, że praca jest autorstwa nadsyłającego i stanowi jego własność, a na użycie wszelkich elementów w niej zawartych posiada wszystkie niezbędne prawa i zezwolenia.

5. Autor zezwala na publikację zdjęcia na portalach bielsko.info, czecho.pl, pless.pl i tychy.info oraz na ekranie zamieszczonym na Rynku w Pszczynie w dniach od 19 do 21 maja 2017r., a także na jego wykorzystanie w przyszłości przez organizatorów konkursu - Urząd Miejski w Pszczynie oraz firmę pless intermedia.

6. Autor podając w treści zgłoszenia swoje dane osobowe zgadza się na ich przetwarzanie zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883), a w szczególności na ich publiczną prezentację w sieci Internet, w portalu pless.pl, czecho.pl, bielsko.info i tychy.info. Administratorem danych osobowych jest właściciel i administrator portali - firma pless intermedia.

5. Redakcja portalu pless.pl wyselekcjonuje do 40 finałowych zdjęć, które wezmą udział w głosowaniu internautów.

6. W finale konkursu głosować mogą zalogowani klubowicze portalu pless.pl (posiadający konto przed rozpoczęciem konkursu) oraz osoby posiadające konto w serwisie Facebook. Internauci mogą oddać jeden głos na każde zdjęcie, przydzielając punkty od 1 do 10. Głosowanie internetowe będzie odbywać się od 22 maja do 26 maja do godziny 23.59.

7. O kolejności w konkursie internetowym zadecyduje średnia punktów z wszystkich oddanych głosów. Zwycięzcą zostanie osoba z najwyższym wynikiem.

8. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 27 maja do godziny 12.00 na portalu pless.pl pod adresem internetowym: wiadomosci.pless.pl/48125-konkurs-fotograficzny-ogrody-daisy-2017

9. Nagrodami w konkursie internetowym są:
a) dla pierwszego miejca - Weekend dla dwojga w Książu: zwiedzanie dzienne, zwiedzanie nocne oraz nocleg ze śniadaniem
b) dla drugiego miejsca - Album fotograficzny
c) dla trzeciego miejsca - Album fotograficzny

10. Dodatkowo, wyboru najlepszego zdjęcia spośród wszystkich prac, nadesłanych poprzez konkursową galerię na portalu pless.pl, dokona do 26 maja 2017r. komisja konkursowa. Komisja wyróżni także autorów dwóch innych prac konkursowych.

11. Nagrodami dla zdjęć wybranych przez komisję są:
a) dla pierwszego miejca - Weekend dla dwojga w Książu: zwiedzanie dzienne, zwiedzanie nocne oraz nocleg ze śniadaniem
b) dla dwóch prac wyróżonionych - Album fotograficzny

12. Organizatorem nagród jest Urząd Miejski w Pszczynie.

13. Wręczenie nagród zwycięzcom odbędzie się 27 maja 2017r. podczas wydarzenia Mały Brzym w Skansenie - Zagrodzie Wsi Pszczyńskiej.

14. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian niniejszego regulaminu. Zmiany wprowadzone w regulaminie obowiązują od chwili umieszczenia go na poniższej stronie internetowej.

15. Organizatorami konkursu są: Urząd Miejski w Pszczynie (43-200 Pszczyna, ul. Rynek 2) i firma pless intermedia (43-200 Pszczyna, ul. Bielska 10), wydawca portalu pless.pl.

new / pless.pl

Reklama

LINKI MODUŁ 1

LINKI MODUŁ 2

Komentarze