pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najnowsze

  • 18 sierpnia 2017
  • 21 września 2017
  • wyświetleń: 2615

Mażoretki w Pszczyńskim Centrum Kultury od października

Od października w Pszczyńskim Centrum Kultury ruszają nowe zajęcia. Zapraszamy do zapisów.

Mażoretki
Mażoretki w Pszczyńskim Centrum Kultury · fot.


Mażoretki, to młode dziewczyny ubrane w paradne stroje, występujące na pokazach estradowych jak i na paradach ulicznych. Mażoretki prezentują choreograficzne układy taneczno-marszowe do muzyki współczesnej jak i muzyki orkiestr dętych, żonglując i podrzucając pałeczką mażoretkową, wykorzystując przy tym elementy gimnastyki i akrobatyki.

Mażoretkę charakteryzuje ciągły ruch, takt, poczucie rytmu, elegancja, zwinność, uśmiech, radość, pewność siebie, wdzięk i uroda. Każda dziewczynka i nastolatka, która posiada dużą ilość energii znajdzie odpowiednie miejsce w tego typu zespole.

Mażoretki
Mażoretki w Pszczyńskim Centrum Kultury · fot.


Prowadząca zajęcia: Marta Jabłońska. Instruktor tańca Mażoretkowego II stopnia, Choreograf, Sędzia Krajowy Stowarzyszenia Mażoretek, Tamburmajorek i Cheerleaderek Polskich IMA. Trener aktualnych Mistrzyń Polski w każdej kategorii wiekowej: Kadetek, Juniorek i Seniorek. Prowadząca warsztatów tanecznych dla najlepszych Zespołów Mażoretkowych w Polsce. W karierze jako solistka zespołu a następnie reprezentantka Politechniki Śląskiej za największy sukces uważam zdobycie dziewięciokrotnego tytułu Mistrza Polski Solo Seniorki, każdego koloru krążka na Mistrzostwach Europy a najbardziej tytułu Vice Mistrza Świata a także Mistrza Świata w 2013 roku. Do tej pory żadnej solistce z Polski w kategorii Solo Senior nie udało się powtórzyć tego wyniku ale intensywnie nad tym pracuję :)

Zapisy w sekretariacie Pszczyńskiego Centrum Kultury, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00. Koszt zajęć za cały semestr (płatne w dwóch ratach): 450 zł.

Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki i czwartki w godz. 16.00 do 17.30 oraz od 17.45 do 19.15.

Pszczyńskie Centrum Kultury

43-200 Pszczyna
ul. Piastowska 1

tel. 032 2104551

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.