pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najnowsze

  • 13 września 2017
  • dzisiaj, 11:24
  • wyświetleń: 5121

Festiwal Rekreacji i Sportu oraz Maraton Zumby i Tańca

W niedzielę, 24 września w Pszczynie po raz pierwszy w naszym mieście odbędzie się Festiwal Rekreacji i Sportu połączony z Maratonem Fitness. Ta sportowa impreza ma na celu m.in. przedstawienie zakresu zajęć sportowych, jakie mają do zaoferowania dzieciom, młodzieży i dorosłym pszczyńskie kluby sportowe.

VI Carbo Asecura Bieg Pszczyński - rozgrzewka biegaczy poprowadzona na pszczyńskim rynku przez SPOT
Sportowo zrobi się w niedzielę, 24 września na pszczyńskim rynku. Na zdjęciu rozgrzewka biegaczy tuż przed czerwcowym Biegiem Pszczyńskim · fot.


Festiwal Rekreacji i Sportu, który odbędzie się na pszczyńskim rynku, połączony będzie z akcją charytatywną na rzecz Karoliny Wiery. Podczas imprezy prezentowana będzie oferta zajęć z badmintona, piłki nożnej, nurkowania, lekkiej atletyki, szachów, żeglarstwa, jeździectwa, pływania, tańca towarzyskiego, tenisa ziemnego, narciarstwa alpejskiego oraz squasha. Będzie można zobaczyć pokazowe zajęcia jak również wziąć w nich udział.

Dni Pszczyny 2014: Zumba na pszczyńskim rynku - 24.08.2014
fot.


Druga część festiwalu to wielki maraton zumby i tańca, który organizują Pszczyńskie Zumbiarki i SPOT fitness. Na płycie pszczyńskiego rynku będzie można podziwiać najlepszych instruktorów zumby z naszego województwa i okolic. Będą również pokazy dancehallu, trampoliny i kettlebell hardstyle. Na zakończenie całej imprezy wystąpi zespół sPolish Radio.

Żubrowisko 2017 - zespół Spolish Radio - 24.06.2017 r.
Koncert zespołu Spolish Radio zakończy Festiwal Rekreacji i Sportu na pszczyńskim rynku · fot.


Organizatorem festiwalu jest Urząd Miasta Pszczyna, MORiS, GregTeam oraz SPOT fitness. Charytatywny Maraton Zumby i Tańca wpisał się już na stałe w kalendarz imprezowy Pszczyny. mamy nadzieję, że podobnie będzie z Festiwale Rekreacji i Sportu. Patronem medialnym imprezy jest portal pless.pl.

festiwal sportu i rekreacji

mot / pless.pl

Reklama

LINKI MODUŁ 1

LINKI MODUŁ 2

Komentarze