pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najnowsze

  • 13 listopada 2017
  • wyświetleń: 1021

W listopadzie zwiedź Tyskie Browary Książęce - trwa piwna złota jesień

Za nami:

Od 2 do 30 listopada w Tyskich Browarach Książęcych zagości piwna złota jesień. Na zwiedzających tę perłę architektury Śląska i nowoczesny browar czeka wycieczka po piwnym świecie, zakończona degustacją sezonowego piwa Książęce Pierwsze Zbiory, z porcją świeżo zebranego chmielu.

kadź warzelna, Tyskie Browary Książęce
W listopadzie odwiedź Tyskie Browary Książęce - trwa piwna złota jesień · fot.


Odwiedzający Tyskie Browary Książęce będą mogli nie tylko zanurzyć się w świat piwnych historii Tyskiego, a także zobaczyć na własne oczy, jak warzy się je od warzelni aż po rozlew. Zwiedzanie Browaru zwieńczy kufel piwa Tyskie Gronie 14-dniowe - świeżo uwarzonego w Tyskich Browarach Książęcych. W listopadzie na gości czeka też niespodzianka w postaci degustacji sezonowego piwa Książęce Pierwsze Zbiory z porcją świeżego chmielu z wrześniowych zbiorów. Każdy uczestnik wycieczki otrzyma również pamiątkowy brelok od marki Tyskie.

- Tyskie Browary Książęce to miejsce niezwykłe. Ulubione piwa Polaków warzymy tu nieprzerwanie do czterech wieków, to tu narodziła się także ikona polskiego lagera - piwo Tyskie. Podczas wycieczki po Browarze, zabieramy gości po świecie piwnych historii, rytuałów i kultury. To także doskonała okazja do podpatrzenia na żywo całego procesu warzenia piwa. Zapraszamy - mówi Marta Andreasik, odpowiedzialna za centrum wycieczkowe w Browarze.

Tyskie Browary Książęce dostępne są dla zwiedzających od poniedziałku do soboty, w godzinach od 10.00 do 20.00. Wizyta rozpoczyna się w Muzeum, a następnie goście zwiedzają działający browar - od warzelni aż po rozlew. Zwiedzanie przeznaczone jest tylko dla osób pełnoletnich! Więcej informacji i rezerwacje: www.zwiedzbrowar.pl i www.facebook.com/mtbk

piwna złota jesień w Tyskich Browarach Książęcych

BM / pless.pl, źródło: Tyskie Browary Książęce

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.