pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najnowsze

  • 15 listopada 2017
  • wyświetleń: 3554

Nowy gabinet "Dobrego Dietetyka" już otwarty!

Artykuł sponsorowany:

Z przyjemnością informujemy o otwarciu gabinetu dietetycznego "Dobry Dietetyk" w Czechowicach-Dziedzicach. Gabinet mieści się w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej "SALUS" przy ulicy Sienkiewicza 6.

Dobry Dietetyk Czechowice-Dziedzice


Obecnie sieć "Dobry Dietetyk" skupia ogromne grono dietetyków różnych specjalizacji, którzy na co dzień przyjmują w blisko 300 gabinetach w całym kraju. Zasadniczym celem projektu realizowanego pod logo "Dobry Dietetyk" jest rozwój sieci placówek poradnictwa dietetycznego specjalizujących się w profilaktyce i terapii nadwagi, promocji zasad żywienia w wybranych jednostkach chorobowych oraz żywieniu w sporcie.

Zapraszamy osoby borykające się z nadwagą, otyłością, chorobami dietozależnymi, ale także osoby, które potrzebują diety w niedowadze, kobiety w czasie ciąży i karmiące piersią, dzieci i młodzież. Bez względu na to, czy masz problem z nadwagą, złym samopoczuciem czy pogarszającym się stanem zdrowia - wiele problemów można rozwiązać odpowiednią dietą.

Dobry Dietetyk Czechowice-Dziedzice


Po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu żywieniowego oraz dokładnej analizy masy i składu ciała, zostanie przygotowany dla Ciebie indywidualny program żywieniowy, zawierający kilkadziesiąt stron opisów, tabel i rysunków. Znajdziesz tam między innymi:

  • szczegółowy wydruk analizy masy, składu ciała, potrzeb i wydatków kalorycznych, realnie wyznaczone cele oraz wszystkie niezbędne do tego objaśnienia opracowane w formie pisemnej i graficznej
  • szczegółową analizę i ocenę dotychczasowego sposobu żywienia. Ujęcie tabelaryczne wszystkich braków i nieprawidłowości w diecie. Ocenia się między innymi: podaż kalorii, białek, węglowodanów i tłuszczów, bada podaż kwasów tłuszczowych i wzajemne proporcje między nimi, ocenia się spożycie wszystkich najważniejszych witamin i minerałów oraz inne.
  • dokładny opis tekstowy wszystkich nieprawidłowości i błędów żywieniowych jakie zostały popełnione w twojej diecie, ich powiązanie ze stanem zdrowia oraz budową ciała
  • indywidualnie dopasowany plan dietetyczny, z dokładnym rozpisaniem jadłospisu na każdy dzień terapii (pierwszy plan dietetyczny zawiera średnio od 14 do 30 jadłospisów)
  • specjalnie dobrany zestaw zadań terapeutycznych
  • indywidualnie opracowany program aktywności ruchowej
  • proponowany zestaw suplementów z dokładnym opisem ich działania i schematem dawkowania.


Wszystko to otrzymasz w przejrzystej i profesjonalnej formie, zrozumiale i fachowo!

Dobry Dietetyk Czechowice-Dziedzice


Każdy jadłospis jest zawsze dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Istotne jest, aby dieta była nie tylko jak najbardziej urozmaicona i odpowiadała wszystkim normom zdrowego żywienia, ale także była chętnie stosowana. Mamy pełną świadomość, że zmiana sposobu żywienia może okazać się skuteczna tylko wówczas, jeżeli wydane zalecenia będą realne i dopasowane do upodobań danej osoby, a także stylu życia. Dzięki ustalanym w naszych poradniach jadłospisom, pacjenci nigdy nie mają poczucia tego, że są na diecie, przez co mogą w spokoju i z przyjemnością realizować wytyczony plan.

W ramach organizowanych przez poradnię akcji promocyjnych "Dobry Dietetyk" będzie możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji dietetycznej połączonej z bezpłatną analizą masy i składu ciała. Informacje dotyczące terminów takich akcji będzie można znaleźć na stronie internetowej: www.oczkowska.dobrydietetyk.pl lub na stronie facebook: Małgorzata Oczkowska Dobry Dietetyk Czechowice-Dziedzice.

Nic nie jest bardziej cenne niż nasze życie i zdrowie, którego kluczowym fundamentem jest właściwe odżywianie, dlatego już teraz warto zadbać o siebie.

Zapraszamy!Zachęcamy do rezerwacji terminów:


Małgorzata Oczkowska "Dobry Dietetyk"

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Sienkiewicza 6

tel. 660 173 847