pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najnowsze

  • 13 listopada 2017
  • wyświetleń: 730

[Iskra Pszczyna] Młodzicy: Delikatny niedosyt

Na zakończenie jesieni spędzonej w II lidze północnej młodzików D1 podopieczni Tomasza Kropidło udali się na wjazdowe spotkanie ze Skrą Częstochowa, skąd przywieźli punkt za remis 1:1.

Młodzicy: Skra Częstochowa - Iskra 12.11.2017


Komentarz trenera Tomasza Kropidło:
W ostatnim meczu potwierdziliśmy, że nasza obecność jesienią w II lidze nie była przypadkiem. Od początku meczu byliśmy lepszym zespołem, który stwarzał sporo okazji do zdobycia gola, ale pomimo tego to Skra jako pierwsza trafiła do siatki. Udało się odrobić straty i przeciwnik powinien cieszyć się, że zdobył w tym spotkaniu punkt, bo... druga połowa to był z naszej strony prawdziwy festiwal niewykorzystanych okazji. Pod tym względem spotkanie przypominało większość meczów tej rundy, przez co nie zawsze udawało się potwierdzić naszą wyższość. W przeciwnym razie włączylibyśmy się do walki o najwyższe cele. Póki co jednak cieszymy się z utrzymania i wiemy nad czym popracować zimą, aby wiosną grać jeszcze lepiej i skuteczniej.

Młodzicy: Skra Częstochowa - Iskra 12.11.2017


Skra Częstochowa - Iskra Pszczyna 2005 1:1 (0:1)
Bramka: Kamil Zieleźnik

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Jurczak - Sokołowski, Świerczek, Rak, Maroszek, Bohm, Kokot, Caputa, Zieleźnik oraz Spyra, Tomaszek, Luboń, Janosz, Kudela, Growiec, Cieszko, Kałamała, Sakrajecki.

MKS Iskra Pszczyna

43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

kom. 501 582 591

Tomasz Kropidło, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.