pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najnowsze

  • 29 grudnia 2017
  • 20 stycznia 2018
  • wyświetleń: 1468

Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego Juniorów w Szachach

Za nami:

Starostwo Powiatowe, Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej, Stowarzyszenie Pszczyńskie Szachy oraz Pszczyńska Fundacja Wspierania i Rozwoju Sportu zapraszają do udziału w Mistrzostwach Powiatu Pszczyńskiego Juniorów w Szachach.

Zawody odbędą się w weekend 20-21 stycznia w Szkole Podstawowej nr 18 w Pszczynie. W turnieju mogą uczestniczyć dzieci zamieszkałe w powiecie pszczyńskim lub uczęszczające do szkół leżących na terenie powiatu pszczyńskiego. Termin zgłaszania zawodników upłynie 17 stycznia. Zapisy przyjmują:
  • Paweł Więcek- tel. 668-13-56-59 (wiecekpawel@poczta.onet.pl)
  • Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie - tel. 517-067-500 (popp@powiat.pszczyna.pl), fax: (32) 210-24-98.

Opłacenie wpisowego w wysokości 20 zł przyjmowane będzie w dniu zawodów.

W każdej grupie turniejowej przewidziano puchary dla miejsc 1-3, a także nagrody dla miejsc 1-6. Ponadto przygotowane zostaną upominki i dyplomy dla każdego uczestnika.

Dla chętnych rodziców - turniej amatorów oraz symultana. Dla rodziców i opiekunów oraz dzieci będzie czynny bufet.Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego Juniorów w Szach

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.