pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najnowsze

  • 14 stycznia 2018
  • wyświetleń: 3090

Koncert Świąteczno-Noworoczny dla pogorzelców z Goczałkowic-Zdroju

19 października spłonął cały dobytek rodziny Krzempek z Goczałkowic. Podczas piątkowego koncertu w Pszczyńskim Centrum Kultury będzie można im pomóc.

W piątek, 19 stycznia o godzinie 18.00 w Pszczyńskim Centrum Kultury odbędzie się Charytatywny Koncert Świąteczno-Noworoczny. Podczas koncertu wystąpią: chór Semper Communio oraz soliści zespołu wokalnego Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie, Monika Mendrok-Mika (laureatka konkursów ogólnopolskich), a także Klaudia Chlebek (zwyciężczyni programu Gwiazdy Rocka). Zgromadzona publiczność zobaczy także przedstawienie w reżyserii Mirosławy Gad pt. "Być darem" w wykonaniu samorządowców. O oprawę muzyczną zadba Aleksandra Brauntsch.

Wstęp na wydarzenie jest wolny. Po koncercie zbierane będą środki dla rodziny Krzempek z Goczałkowic-Zdroju, która została poszkodowana w pożarze 19 października. W jego wyniku spaleniu uległo ok. 450 m2 zabudowań, w których znajdowały się m.in. maszyny rolnicze oraz kilkadziesiąt ton słomy i siana. O możliwości pomocy dla poszkodowanej rodziny pisaliśmy tutaj.

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze