pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najnowsze

  • 2 sierpnia 2018
  • 22 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 1773

Poezja i muzyka pod 13: casting dla wokalistów i recytatorów

Za nami:

Już niedługo rozpoczynamy nowy sezon spotkań z cyklu "Poezja i muzyka pod 13" oraz "Dzieci dzieciom". Do realizacji tych planów pragniemy zaprosić tych, którzy potrafią śpiewać i recytować, a dotąd nie mieli okazji, aby się pokazać na scenie.

Na scenie w "13" występują od lat młodzi recytatorzy i wokaliści od lat sześciu (czasem młodsi), młodzież oraz osoby w wieku średnim i mocno średnim. Nie ma dla nas znaczenia wiek i zawód, liczą się chęci, umiejętności i zaangażowanie. Chcemy poszerzyć skład zespołu, dlatego z wracamy się do osób, którym po cichu marzy się mała, a może też duża scena.

Już ósmy sezon zapraszać będziemy miłośników pięknego polskiego słowa na spotkania z cyklu "Poezja i muzyka pod 13". Prezentujemy tutaj najładniejsze teksty recytowane i śpiewane, które wyszły spod pióra polskich autorów. Takie spotkania odbywają się raz w miesiącu, najczęściej w piątek wieczorem.

Od września cykl spotkań dla dzieci zmienia swą nazwę na "Popołudnie z wierszami i piosenkami dla najmłodszych". Tutaj na scenie występują głównie młodzi i bardzo młodzi wykonawcy, ale nie jest to regułą. Ponieważ na widowni zasiadają najczęściej dzieci przedszkolne i wczesnoszkolne, występ przed nimi wymaga specjalnych predyspozycji. Świetnie sprawdzają się tutaj młodzi wykonawcy.

Jeżeli masz ochotę dołączyć do naszego zespołu - zapraszamy na spotkanie wstępne. Czekamy od 1 do 22 sierpnia (w poniedziałki i środy od 17.00 do 18.30) w Księgarni przy ul. Piastowskiej. Ponieważ spotkanie ma charakter castingu, prosimy o przygotowanie próbki swoich umiejętności (wiersz, piosenka). Zapraszamy serdecznie! Tych, którzy nie są zdecydowani, zapraszamy do zapoznania się z fragmentami naszej działalności pod linkiem: pckul.pl/poezja-i-muzyka-pod-13/

PCKul


Pszczyńskie Centrum Kultury

43-200 Pszczyna
ul. Piastowska 1

tel. 032 2104551

Renata Zborowska

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.