• 21 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 4553

Turniej BMW Cup o Puchar Burmistrza Pszczyny zakończony

Materiał partnera:

W minioną sobotę na kortach GregTeam i BKT Advantage został zakończony turniej tenisa ziemnego BMW Cup o puchar Burmistrza Pszczyny.

Turniej BMW Cup o Puchar Burmistrza Pszczyny

Turniej rozpoczął się 20 lipca. Do zmagań na korcie przystąpiło 12 drużyn. Po zaciętej rywalizacji grupowej a potem ćwierćfinałowej, w sobotę zostali wyłonieni zwycięzcy turnieju.

W kategorii drużynowej nagrodę główną BMW i3 na weekend odebrali Paweł Burliga i Patryk Horst. W kategorii indywidualnej "królem tenisa" został Paweł Burliga i to właśnie on wyjechał z Rynku na oryginalnym rowerze BMW.

Dziękujemy Burmistrzowi za objęcie patronatem tego turnieju. Dziękujemy naszemu sponsorowi głównemu BMW Sikora za atrakcyjne nagrody. Za wsparcie turnieju dziękujemy naszym partnerom: BGŻ BNP Paribas, Trend, Artisco i pless.pl. Dziękujemy sympatykom tenisa, którzy dopingowali zawodników na korcie.

Zapraszamy za rok na II edycję BMW Cup. Zapraszamy na kolejne turnieje i największe wydarzenie tenisowe w Pszczynie - 23.09 - festiwal sportu i rekreacji od godz.10.00 na Rynku w Pszczynie. Wspólnie z klubem BKT Adantage przygotowujemy kilka atrakcji i niespodzianek tenisowych.