pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najnowsze

  • 21 października 2018
  • 28 października 2018
  • wyświetleń: 2517

Na rynku znów zagości Jarmark Świąteczny. Trwa nabór wystawców

W dniach 14 do 16 grudnia na płycie Rynku po raz kolejny stanie Jarmark Świąteczny. Organizatorzy planują sporo atrakcji, które zapewnią świąteczny klimat.Na scenie odbywać się będą koncerty, a cały Rynek zostanie rozświetlony świątecznymi iluminacjami. Dla dzieci przygotowano ciekawe warsztaty oraz karuzelę i szopkę bożonarodzeniową z żywymi zwierzętami. Zapraszamy również wszystkich na spotkanie przy wigilijnej zupie.

Podobnie jak w roku ubiegłym, jarmark usytuowany będzie na płycie Rynku, przy lodowisku, od strony Ratusza w 18 drewnianych stoiskach.

Agencja Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej zaprasza firmy i osoby fizyczne do składania ofert na wynajem stoisk. Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy do pobrania na stronach: www.pszczyna.info.pl; www.skansen.pszczyna.pl; www.zubry.pszczyna.pl. Informacje pod numerem telefonu: (32) 212-99-99.

Organizatorami Jarmarku Świątecznego są: Urząd Miejski w Pszczynie, Agencja Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej, Pszczyńskie Centrum Kultury, Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu oraz Miejski Zakład Zieleni.
Partnerem technologicznym jest firma Groda.

BM / pless.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.