Najnowsze

• 22 października 2018
  • wyświetleń: 1797

[Iskra Pszczyna] II zespół: Dwie połowy

Dwie odmienne połowy zagrali zawodnicy rezerw w sobotnie popołudnie w Tychach. W starciu z Siódemką ostatecznie lepszy zespól Iskry.

II zespół: Siódemka Tychy - Iskra 20.10.2018

Początek meczu dość wyrównany, ale gra toczyła się głównie w środku pola. Niestety już pierwsza ofensywna akcja gospodarzy została zamieniona na bramkę. Iskra wyrównała po 10 minutach, ale w ostatniej akcji przed przerwą Siódemka zamieniła rzut karny na gola i do szatni w lepszych humorach schodzili gospodarze.

W drugiej odsłonie zdecydowanie lepiej zagrali zawodnicy Iskry. Wyrównał po niespełna godzinie gry Wojciech Pośpiech, a pieczęć na zwycięstwie postawił Radek Operchalski. Iskra mogła pokusić się jeszcze o podwyższenie wyniku, ale ostatecznie dowiozła skromne prowadzenie do końcowego gwizdka.

II zespół: KS Siódemka Tychy - MKS Iskra Pszczyna 20.10.2018 · fot. Andzejek

KS Siódemka Tychy - MKS Iskra II Pszczyna 2:3 (2:1)
bramki: 1:0 Paweł Myszor (13.), 1:1 Radosław Operchalski (23.), 2:1 Pawel Myszor (45. - karny), 2:2 Wojciech Pośpiech (57.), 2:3 Radosław Operchalski (66.)