pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najnowsze

  • 30 listopada 2018
  • wczoraj, 19:19
  • wyświetleń: 12695

[ANKIETA] Kogo chcecie usłyszeć podczas Dni Pszczyny 2019?

Do Dni Pszczyny 2019 jeszcze wiele miesięcy, ale już trwają przygotowania do największej imprezy rozrywkowej w naszym mieście. W tym roku duży wpływ na wybór wokalistów mają mieszkańcy! Od piątku, 30 listopada do niedzieli, 9 grudnia na portalu pless.pl uruchomiona jest ankieta, w której możecie wybierać gwiazdy Dni Pszczyny spośród kilkunastu artystów.

DNI PSZCZYNY 2018 - koncert MIOUSH - 18.08.2018 r.
Kogo chcecie usłyszeć podczas Dni Pszczyny 2019? Zachęcamy do głosowania! · fot.


Na początku listopada wspólnie z Pszczyńskim Centrum Kultury poprosiliśmy Was o podanie w komentarzach tych artystów, których chcielibyście zobaczyć w naszym mieście w dniach 24 oraz 25 sierpnia, podczas Dni Pszczyny 2019. Ta inicjatywa spotkała się z Waszym dużym entuzjazmem i w krótkim czasie wymieniliście multum zespołów i muzyków, których pragnęlibyście usłyszeć na żywo, ze sceny w naszym mieście.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, długa lista została przekazana do PCKulu, gdzie zweryfikowano możliwość udziału artystów w przyszłorocznych Dniach Pszczyny. Niestety nie wszyscy zaproponowani przez Was muzycy mają wówczas wolny termin. Niestety również nie wszyscy artyści, w tym Dawid Podsiadło, o którego wielokrotnie prosiliście, występują na tego typu niebiletowanych imprezach.

Ostatecznie powstała lista trzynastu zespołów / muzyków, których umieszczamy w poniższej ankiecie. Zachęcamy Was do oddawania głosów (udział w głosowaniu można brać poprzez konta klubowicza pless.pl i konta facebook) do niedzieli, 9 grudnia, do godziny 22.00.

new / pless.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.