pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najnowsze

  • 9 grudnia 2018
  • 16 marca 2019
  • wyświetleń: 2118

Spektakl "Klimakterium 2, czyli menopauzy szał" w Pawłowicach

Za nami:

Wydawało nam się, że o klimakterium powiedzieliśmy już wszystko... Myliliśmy się! Elżbieta Jodłowska powraca z nowym hitem! "Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał" powstało na wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek - już nie młodych, ale jakże młodych.

Wciąż walcząca z nadwagą, ale już nie bezrobotna Pamela i Zosia, zaradna pani domu, starym zwyczajem przybywają świętować kolejne urodziny Maliny. Tym razem spotykają się w jej, dopiero co otwartym, pubie. Brakuje tylko Krychy, która też miała przybyć, ale... tego nie zdradzimy! Za to pojawia się, obdarzona liryczną duszą, Angela, która wraz z Maliną prowadzi interes. Gdzie zaś zbierają się tak różne kobiety, które tyle czasu się nie widziały i mają sobie wiele do powiedzenia, tam jest głośno, śmiesznie i zaczyna się zabawa!

Spektakl będzie można zobaczyć 16 marca o godz. 19:00 w sali widowiskowej pawłowickiego GOK-u. Bilety w cenie 85 zł do kupienia na: kupbilecik, biletyna oraz w kasie GOK.

KLIMAKTERIUM 2, CZYLI MENOPAUZY SZAŁ
fot.


43-250 Pawłowice
ul. Zjednoczenia 67

tel. 32 4722 570
fax 32 4722 570

BM / pless.pl, źródło: GOK Pawłowice

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA