pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najnowsze

  • 11 stycznia 2019
  • wyświetleń: 1428

Centrum 9 na Tkackiej - wiele banków w jednym miejscu

Artykuł sponsorowany:

Niezależny Operator Finansowy Centrum9 to firma mająca do zaoferowania kredyty gotówkowe, hipoteczne, pożyczki pozabankowe oraz chwilówki. Firma na rynku istnieje od 2003 roku i obecnie Centrum9 to kilkadziesiąt oddziałów w różnych zakątkach Polski, w tym w Pszczynie. Firma wyróżnia sie żółtymi banerami, a ogromną popularnością cieszą się promocje dla wszystkich przechodniów organizowane raz w tygodniu. Wtedy każdy może otrzymać przydatne gadżety oraz coś pysznego - serdecznie zachęcamy.

Krystian Wituła, centrum9
Niezależny Operator Finansowy Centrum9 - Pszczyna, ul. Tkacka 2


Centrum9 należy do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce co gwarantuje bezpieczeństwo. KPF nieprzerwanie od 1999 r. skupia w swoich szeregach kilkadziesiąt kluczowych przedsiębiorstw z rynku finansowego w Polsce - w tym banki, doradców i pośredników finansowych, przedsiębiorstwa pożyczkowe oraz przedsiębiorstwa z branży ubezpieczeniowej.

Niezależny Operator Finansowy Centrum9 zaprasza serdecznie wszystkich zainteresowanych do oddziału przy ulicy Tkackiej 2 w Pszczynie od poniedziałku do piątku od 9 do 17. Przyjdź i dowiedz się więcej - to nic nie kosztuje. Zapraszamy również do odwiedzenia strony internetowej www.centrum9.pl oraz fanpage na Facebooku: facebook.com/KredytyCentrum9.

Poniżej prezentujemy wywiad z Panem Krystianem Witułą, Koordynatorem ds. Sprzedaży w pszczyńskiej placówce Centrum9.

Krystian Wituła, centrum9
Krystian Wituła - Koordynator ds. Sprzedaży Centrum9 - Pszczyna, ul. Tkacka 2


Panie Krystianie, może Pan opowiedzieć o sobie?

Dzień dobry, jestem absolwentem studiów wyższych o profilu ekonomicznym, z branżą finansową związany jestem od 2013 r. Od początku swojej drogi zawodowej związany z obsługą klienta oraz finansami. Karierę w naszej firmie zaczynałem od stanowiska Doradcy Klienta. Obecnie odpowiedzialny jestem za rekrutację i szkolenie nowych pracowników oraz wsparcie sprzedaży w oddziałach na terenie województwa śląskiego, małopolskiego, opolskiego oraz świętokrzyskiego. Posiadam liczne certyfikaty potwierdzające moje kompetencje.

Czym się Pan interesuje?

Interesuje się ekonomią, finansami, gospodarką, historią oraz polityką, więc jestem w stanie odpowiedzieć na wiele nurtujących klientów pytań - nie tylko związanych z naszymi ofertami. Aktywnie uczestniczę w rozwoju Firmy oraz dbam o to, aby nasi nowi doradcy mogli jak najlepiej sprostać oczekiwaniom i potrzebom klientów.

Proszę powiedzieć, co dokładnie wchodzi w zakres świadczonych przez Państwa usług?

Jesteśmy pośrednictwem finansowym o zupełnie nowym wymiarze świadczonych usług - wykwalifikowani doradcy analizują potrzeby klienta i pomagają dobrać odpowiednią ofertę spośród mnóstwa propozycji kredytów, pożyczek pozabankowych oraz chwilówek, które dostępne są w każdym naszym oddziale. Czyli najprościej ujmując - klient składając wniosek o produkt finansowy zostaje kompleksowo przyjęty, wniosek rozpatrywany jest wielowymiarowo, a oferty są przygotowywane indywidualnie i tym samym klient nie traci czasu na wizyty w wielu instytucjach.

Krystian Wituła, centrum9
KKrystian Wituła - Koordynator ds. Sprzedaży Centrum9 - Pszczyna, ul. Tkacka 2


Stosują Państwo zasadę 4 Kroków Dobrych Praktyk. Proszę powiedzieć o tym coś więcej.

Zgadza się, kierujemy się zasadą 4 Kroków Dobrych Praktyk. Pierwszy punkt to sprawdzenie wiarygodności firmy - nasza firma posiada między innymi certyfikaty: "Uczciwy Przedsiębiorca", "FIRMA GODNA ZAUFANIA GOLD", a w internecie można znaleźć wiele pozytywnych opinii na temat naszej firmy. Drugi punkt to dokładne przeczytanie umowy - zwracamy naszym klientom uwagę na wszystkie czynniki, które wpływają na wysokość kredytu czy też pożyczki (takie jak: oprocentowanie, ewentualne prowizje, itp.), tłumaczymy wszystkie zapisy, które są w umowie. Trzeci punkt to obliczanie całkowitego kosztu kredytu - czyli co należy wziąć pod uwagę, aby oszacować całkowitą kwotę do spłaty, którą będziemy w stanie bezpiecznie regulować w comiesięcznych zobowiązaniach. Wybieramy jedną z wielu ofert, która z nich będzie dla klienta najlepsza pod względem kosztów i ogólnej satysfakcji. I wreszcie, czwartym i ostatnim punktem jest tak zwana zasada "Nie podpisuj, jeśli nie rozumiesz" - uświadamiamy naszych klientów o każdym aspekcie umowy, pytamy ich czy wszystko jest dla nich jasne i przejrzyste, jeżeli klient czegoś nie rozumie, to staramy się wytłumaczyć wszystko jeszcze raz w najprostszy sposób i nie pozwalamy, żeby klient wyszedł od nas choćby z cieniem wątpliwości co do podjętej decyzji.

Dziękuję serdecznie za wyczerpującą odpowiedź.

Dziękuję.

Niezależny Operator Finansowy Centrum9 zaprasza serdecznie wszystkich zainteresowanych do oddziału przy ulicy Tkackiej 2 w Pszczynie od poniedziałku do piątku od 9 do 17. Przyjdź i dowiedz się więcej - to nic nie kosztuje. Zapraszamy również do odwiedzenia strony internetowej www.centrum9.pl oraz fanpage na Facebooku: facebook.com/KredytyCentrum9/