pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najnowsze

  • 23 stycznia 2019
  • dzisiaj, 05:44
  • wyświetleń: 711

Zimowe ferie z biblioteką pedagogiczną w Pszczynie

Biblioteka pedagogiczna w Pszczynie zaprasza dzieci w wieku od 6 do 12 lat do udziału w zajęciach w okresie ferii zimowych. Zajęcia będą odbywały się w bibliotece we wtorki i środy w godzinach od 10.00 do 12.30.

Harmonogram spotkań:

Wtorek - 12.02
Dobre obyczaje towarzyskie - zajęcia z wykorzystaniem elementów bajkoterapii w oparciu o książkę Katarzyny Michalec Dziękuję, proszę, przepraszam.
Magia dobrych słów - zajęcia w oparciu o tekst książki Liliany Bardijewskiej Moje - nie moje mają na celu pokazanie wagę dobrych relacji międzyludzkich i akceptowania drugiej osoby taką, jaka jest.

Środa - 13.02
Dziecko bezpieczne przed komputerem - zajęcia przygotowane w oparciu o serię kreskówek "Owce w sieci" poświęconych bezpieczeństwu młodych internautów korzystających z nowych technologii.
Śnieżne tropy - zajęcia z wykorzystaniem książki Tomasza Samojlika Tropy na śniegu. Zadania i zagadki związane z zimą i życiem leśnych zwierząt.

Wtorek - 19.02
Julian Tuwim dla dzieci - czytanie wybranych wierszy i zabawy do nich nawiązujące.
Śnieżne tropy

Środa - 20.02
Dziecko bezpieczne przed komputerem
Magia dobrych słów


Zajęciom będzie towarzyszyło zwiedzanie biblioteki i słodki poczęstunek. Chętne dzieci można zgłaszać pod numerem tel. 32 210-39-50. Przyjmowane są zapisy indywidualne lub grupowe.

PBW, Ferie


new / pless.pl, źródło: PBW w Katowicach Filia w Pszczynie

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.