pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najnowsze

  • 21 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 9689

Likwidacja sklepu "Szkiełko" - wyprzedaż całego asortymentu!

Artykuł sponsorowany:

Wielka wyprzedaż w sklepie "Szkiełko" mieszczącym się w Pszczynie przy ulicy Dworcowej 20 potrwa od wtorku (23.04.2019) do końca maja! W związku z likwidacją sklepu towar można nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach, jednak ilość dostępnego asortymentu jest ograniczona, dlatego w myśl zasady "kto pierwszy, ten lepszy" zapraszamy!

"Szkiełko" to porcelana, szkło i sztućce najwyższej jakości. Porcelana Śląska, Zakłady Porcelany Ćmielów, Porcelana Chodzież, Huta Szkła Irena oraz Krośnieńskie Huty Szkła to bogaty wybór wzorów, gwarancja estetyki, trwałości i prawdziwej sztuki.

Sklep Szkiełko - Pszczyna, ul. Dworcowa 20


Porcelana i szkło to jednak nie cały asortyment "Szkiełka". W sklepie można nabyć również garnki, termosy i inne artykuły do kuchni lub łazienki. W "Szkiełku" znajdują się też elementy dekoracyjne i upominki na szczególne okazje.

Szkiełko


"Szkiełko" to sklep z tradycjami i doświadczeniem. Znajduje się przy ulicy Dworcowej 20 w Pszczynie i otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00 oraz w soboty od 9.00 do 13.00. Zapraszamy!

Zachęcamy także do odwiedzenia naszego profilu na facebooku!

szkiełko


Szkiełko
---

Szkiełko
ul. Dworcowa 20
43-200 Pszczyna