pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najnowsze

  • 22 kwietnia 2019
  • 23 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 12756

[FOTO] Groźna kraksa na DK-81 w Pawłowicach. Są poszkodowani!

W świąteczny poniedziałek, 22 kwietnia około godziny 19:15 na DK-81 w Pawłowicach doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Na pasie w stronę Żor tuż przed granicą z Warszowicami zderzyły się dwa samochody osobowe. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Groźna kraksa w Pawłowicach - 22.04.2019 · fot.


Kierujący samochodem Citroen ZX 35-letni mieszkaniec Żor jadąc DK-81 lewym pasem w kierunku Żor, z nieustalonych przyczyn zderzył się z z kierującym samochodem Opel Corsa, kierowanym przez 57-leniego mężczyznę, mieszkańca naszego powiatu, który wyjeżdżał z zatoki dla autobusów na lewy pas ruchu. W skutek zderzenia kierowca Citroena doznał złamania mostka oraz ogólnych potłuczeń, a Opla - podejrzenie wstrząśnienia mózgu.

Na czas prowadzonych czynności oba pasy w stronę Żor zostały zablokowane. Wytyczono prowizoryczny objazd wzdłuż "Wiślanki" utwardzoną drogą, którą okoliczni mieszkańcy mogą dojechać do swoich posesji. Utrudnienia trwały do godziny 21:30.

sid / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA