pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najnowsze

  • 23 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 1052

Leasing. Gdzie szukać idealnego partnera?

Materiał partnera:

Jak pokazują wyniki badań, popularność usługi leasingu jest coraz większa. Jednocześnie oferty leasingodawców także stają się bardziej dostosowane do potrzeb każdego klienta. Z jakich opcji aktualnie jako leasingobiorca możemy skorzystać?

Leasing. Gdzie szukać idealnego partnera?


Liczbowy portret polskiego leasingu - rok 2018Jak wynika z raportu Związku Polskiego Leasingu w roku 2018, firmy raportujące do tego podmiotu sfinalizowały transakcje o łącznej wartości 82,6 mld zł. Co ciekawe dynamika inwestycji finansowanych leasingiem oraz pożyczką była na poziomie +21,8 proc. i była najwyższą z odnotowanych w ciągu 11 lat. W strukturze finansowania przedmiotów największy odsetek, bo 48,4 proc. zajmowały pojazdy osobowe, pojazdy dostawcze oraz ciężarowe do 3,5 tony.

Do takiego wzrostu bez wątpienia przyczyniły się zmiany w prawie podatkowym, jakie weszły w życie z początkiem roku 2019. Ważne jest jednak to, że razem ze wzrostem popytu na te usługi, oferty poszczególnych leasingodawców coraz lepiej dostosowane są do potrzeb klientów. Co zatem umieszczane jest w takich propozycjach?

Na co zwrócić uwagę przed podpisaniem umowy leasingowej?Przede wszystkim trzeba rozważyć jedną z dostępnych form leasingu, leasing finansowy lub operacyjny. Ten drugi wiąże się mi. in z konkretnymi korzyściami.. Jest to między innymi możliwość wliczenia w koszty uzyskania przychodu wszelkich opłat leasingowych. Warto też zwrócić uwagę na inne warunki leasingu, takie jak: wysokość pierwszej wpłaty, długość okresu leasingu, waluta leasingu, a także na to, jak będzie wyglądał wykup takiego pojazdu.

Profesjonalna obsługa klientaOprócz tego dobrze jest ocenić, czy pożyczka leasingowa będzie obsługiwana we właściwy sposób. Komfort współpracy jest tutaj bardzo ważny. Przykładem podmiotu, który zasługuje na uwagę, jest Santander Consumer Multirent. Każdy, kto zdecyduje się na pożyczki leasingowe tego partnera, może skorzystać z profesjonalnej obsługi zawartej umowy leasingowej. Kiedy pojawi się jakieś pytanie, odpowiedź można uzyskać podczas korzystania z usług Biura Obsługi Klienta. Wówczas możemy otrzymać wsparcie konsultanta w kwestii leasingu, lub pożyczki leasingowej. To duża oszczędność cennego czasu.

Jak pokazują badania konsumenckie, wzorowa obsługa, to jeden z najważniejszych czynników cenionych przez klientów. A taka relacja wpływa także na wizerunek danej firmy. Aż 60 proc. badanych respondentów rekomendowało firmę, z której usług byli zadowoleni.

Inne usługi dodatkoweBez względu czy jest to samochód nowy, czy już kilkuletni, każdy z nich może sprawiać problemy techniczne, bądź zostać uszkodzony w wyniku wypadku. Znalezienie dobrego i zaufanego mechanika nie należy do prostych zadań. Klienci Santander Consumer Multirent w takich sytuacjach mogą liczyć na pomocną dłoń Centrum Likwidacji Szkód. Korzyści jest cała lista! Począwszy od telefonicznego zgłoszenia szkody, aż po pełen monitoring naprawy samochodu. Oprócz tego, Klienci mają możliwość korzystania z Karty paliwowej z odroczonym terminem płacenia. Szybkie i bezgotówkowe płatności za zakupy i usługi to podstawa! Ponadto zupełnie nową perspektywę leasingu otwiera, dostępna na stronie Santander Consumer Multirent E-Platforma. Sprawdź, co możesz zyskać zaciągając pożyczki leasingowe!