pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najnowsze

  • 25 kwietnia 2019
  • 30 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 707

Koncert "Popołudnie dla najmłodszych" w Wiśle Małej

Za nami:

We wtorek 30 kwietnia o 17.30 w sali Ośrodka Kultury (OSP) w Wiśle Małej ul. Pawia 42 odbędzie się koncert wierszy i piosenek o zwierzętach dla najmłodszych mieszkańców miejscowości.

Ten cykl spotkań odbywa się od ponad czterech lat co dwa miesiące w Pszczyńskim Centrum Kultury, a teraz chcemy także niektóre z koncertów pokazać poza Pszczyną. Dzięki współpracy Miejsko - Powiatowej Biblioteki Publicznej (i Filii Wisła Mała), Pszczyńskiego Centrum Kultury, Koła Gospodyń Wiejskich w Wiśle Małej, dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 13, Administracji Zasobów Komunalnych (gospodarzowi obiektu) oraz pani radnej z Wisły Małej możemy zaprosić dzieci przedszkolne i wczesnoszkolne do udziału w tym wydarzeniu.

Wystąpią młodzi recytatorzy i wokaliści, a dla młodych widzów i uczestników przygotowany zostanie przez panie z KGW słodki upominek. Każde dziecko otrzyma też pamiątkową darmową wejściówkę, która można odebrać w bibliotece lub przed wejściem na koncert. Zachęcamy też do wspomożenia Fundacji "Zwierzęca Arkadia" zajmującej się opuszczonymi i porzuconymi czworonogami poprzez podarowanie drobnych upominków w postaci karmy dla psów i kotów, koców, ręczników, zabawek dla zwierząt i innych potrzebnych rzeczy.

Wisła Mała

Renata Zborowska

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA