pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najnowsze

  • 8 maja 2019
  • wczoraj, 14:57
  • wyświetleń: 9175

Czas na pstrąga w Karczmie Wiejskiej w Jankowicach

Niedawno w naszym lokalu trwał "Czas na placki ziemniaczane". Zainteresowanie tym wydarzeniem przerosło nasze oczekiwania, co uznajemy za nasz prywatny sukces i gratulujemy naszym kucharzom kreatywności w tworzeniu zaskakujących połączeń smaków.

Karczma Wiejska


"Czas na pstrąga" to kolejne wydarzenie kulinarne którym chcemy Was ugościć w Karczmie. Stworzone zostało z myślą o wielbicielach ryb, których z całą pewnością nie brakuje wśród naszych gości.

Dlaczego wybraliśmy taki temat na kolejne wydarzenie? A dlatego, że mięso pstrąga podobnie jak i inne łososiowate, jest doskonałym źródłem kwasu omega-3, a także zawiera znaczne ilości witaminy D3 oraz B12, jak i selen, potas i magnez. Będą to więc bardzo zdrowe potrawy, lekkie, z niską zawartością kalorii ale przede wszystkim smaczne.

Karczma Wiejska


Czas na pstrąga potrwa do 31.05.2019

Tak jak poprzednie wydarzenia kulinarne, "Czas na pstrąga" będzie obowiązywał w Karczmie od poniedziałku do soboty. Dodatkowo przygotowaliśmy możliwość otrzymania deseru "Torcik bezowy" gratis Wystarczy zebrać 5 pieczątek aby taki deser otrzymać. Szczegóły znajdziecie na naszej stronie internetowej oraz naszym fanpage.

Karczma Wiejska


Rezerwacja stolików: 502 565 414

Sami zobaczcie co dla Was przygotowaliśmy.

Karczma Wiejska


43-215 Jankowice
ul. Żubrów 112

tel. 32 447 18 82REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA