Najnowsze

• 5 czerwca 2019
  • wyświetleń: 2771

Paweł Pietryja ma za sobą występ w turnieju na Łotwie

Zakończył się turniej YONEX Latvia International 2019, podczas którego Paweł Pietryja zagrał dwie gry.

Paweł Pietryja ma za sobą występ w turnieju na Łot
Paweł Pietryja ma za sobą występ w turnieju na Łotwie · fot. Paweł Pietryja

W grze mieszanej z Dominiką Kwaśnik niestety przegraliśmy w pierwszej rundzie z rozstawionymi z numerem 1 Norwegami w 3 zaciętych setach. Lepiej zaprezentowaliśmy się w grze podwójnej mężczyzn w parze z Robertem Cybulski. Dotarliśmy do półfinału, w którym zagraliśmy z parą francuską Eloi Adam/ Samy Corvee przegrywając 21:18, 21:18. W tym meczu zabrakło utrzymania koncentracji w końcówce. W drugim secie wygrywając 17:14 popełniliśmy kilka prostych błędów, przez które rozsypała się nasza taktyka i to Francuzi zagrali w finale.

Przeanalizowaliśmy naszą grę i już w czwartek udamy się na Litwę, gdzie w pierwszej rundzie zagramy z Estończykami rozstawionymi z numerem 3. Jest to mocna para, ale wierzymy, że rozpoczniemy ostatni turniej przed okresem wakacyjno-przygotowawczym od wygranej i zakończymy cały turniej na najwyższym stopniu podium.

Podziękowania dla sponsorów i partnerów.