pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Najnowsze

  • 12 czerwca 2019
  • 17 czerwca 2019
  • wyświetleń: 2286

6 pomysłów na prezent z okazji Dnia Ojca

Artykuł sponsorowany:

Brak ci pomysłu na prezent z okazji Dnia Ojca? Przedstawiamy 6 propozycji na oryginalny i nietuzinkowy upominek dla ukochanego rodzica.

Ojciec jest jedną z najważniejszych osób w życiu każdego człowieka. To właśnie on - oczywiście wespół z mamą - odgrywa istotną rolę w życiu dziecka dzieląc z nim zarówno radości, jak i smutki. 23 czerwca - czyli Dzień Ojca - to moment, w którym warto podziękować tacie za trud włożony w wychowanie. W jaki sposób tego dokonać? Naturalnie za pomocą prezentu! Pozostaje tylko jedno, a mianowicie co - konkretnie - podarować tacie z okazji Dnia Ojca? Przedstawiamy 6 pomysłów na nietuzinkowy prezent, który z pewnością sprawi radość każdemu tacie. Więcej inspiracji znajdziesz na stronie Katalogu Marzeń - Prezenty dla Taty.

Przed laty zespół Dżem śpiewał, że "w życiu piękne są tylko chwile". To bez wątpienia prawda, dlatego - zamiast klasycznego prezentu na Dzień Ojca - warto podarować tacie niesamowite przeżycia i piękne wspomnienia. Jak to zrobić? Najlepiej za pomocą vouchera na wybrany kurs, degustację czy też innego typu zajęcia.

Kurs kiperski - prezent dla ojca głodnego nowych smaków

Piwo to napój, który od lat cieszy się sporym gronem miłośników na całym świecie. Jeśli twój tata także darzy sympatią wspomniany trunek, to świetnym pomysłem na prezent z okazji Dnia Ojca może okazać się kurs kiperski połączony z degustacją piwa składający się z części teoretycznej oraz nadmienionej już degustacji. Uczestnicy opisywanych zajęć poznają zasady produkcji piwa, jego historię oraz ciekawostki na temat ulubionego napoju. Poza tym spróbują różnych gatunków piwa z całego świata.

katalog marzen qoqo


Strzelnica - prezent dla taty lubiącego filmy akcji

Broń palna to nieodłączny atrybut każdego przysłowiowego twardziela. Jeśli tata fascynuje się militariami lub też spędza długie godziny oglądając zmagania ulubionych bohaterów filmów sensacyjnych czy też wojennych, to bez wahania podaruj mu voucher na strzelnicę. Obawiasz się o zdrowie ukochanego ojca? Bez obaw! Profesjonalny instruktor przeprowadzi krótkie szkolenie i zadba o bezpieczeństwo rodzica. To wspaniała okazja do zgłębienia tajników broni palnej oraz jej wypróbowania.

katalog marzen qoqo


Jazda Lamborghini Gallardo - prezent dla taty motomaniaka

Lamborghini Gallardo to auto jedyne w swoim rodzaju. 520 koni mechanicznych, sekwencyjna skrzynia biegów i możliwość osiągnięcia zawrotnej prędkości - tak w skrócie można opisać ten wyjątkowy samochód. Voucher na jazdę Lamborghini Gallardo to prezent, który zachwyci dosłownie każdego amatora motoryzacji. Jeśli chcesz podarować tacie niesamowite przeżycia związane z jazdą tym kultowym już autem, to opisany prezent może okazać się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę!

katalog marzen qoqo
fot.


Męskie popołudnie w SPA - odprężający prezent na Dzień Ojca

Tata wydaje się zestresowany i przemęczony? W takim razie zafunduj mu męskie popołudnie w SPA! Wizyta w pięknych wnętrzach profesjonalnego salonu SPA przyczyni się do wyciszenia i pomoże w regeneracji utraconych sił. Relaksujący pakiet dla ducha i ciała dostosowany do męskich potrzeb to zbiór specjalnie wyselekcjonowanych zabiegów SPA, które z całą pewnością przypadną do gustu każdego taty.

katalog marzen qoqo


Lot awionetką - prezent dla taty kochającego podniebne podróże

Lot awionetką to wymarzony prezent dla każdego ojca zafascynowanego lotnictwem. To niezwykła przygoda, która dostarczy niezapomnianych przeżyć i na długo zapisze się w pamięci ukochanego rodzica. Wykwalifikowany pilot przeprowadzi krótki kurs, a następnie będzie towarzyszył ojcu podczas samego lotu. Na tym jednak nie koniec. Voucher daje bowiem możliwość uwiecznienie lotu za pomocą aparatu, dzięki czemu tata będzie mógł przywołać te niezapomniane chwile nawet po zakończeniu podróży!

katalog marzen qoqo


Wieczór w teatrze - oryginalny prezent na Dzień Ojca

Na samym końcu propozycja dla wszystkich miłośników kultury. Jeśli twój tata jest miłośnikiem sztuki i kultury, to zabierz go w podróż do magicznego świata teatru! Komedia, kryminał, a może jeszcze coś innego? Voucher umożliwi wybór dowolnej sztuki w jednym z teatrów na terenie całego kraju. To wspaniała okazja do poszerzenia horyzontów i spędzenia niezapomnianych chwil w towarzystwie ukochanej osoby.

katalog marzen qoqo


Sprawdź wszystkie propozycje prezentów na dzień ojca.