• 17 czerwca 2019
  • wyświetleń: 2123

Kolejne medale Mistrzostw Polski dla BKT Advantage!

Materiał partnera:

Brązowy medal Mistrzostw Polski do lat 14 zdobył 13-letni Jakub Jędrzejczak, reprezentant BKT Advantage. Mistrzostwa rozegrane zostały w Szczecinie w dniach 11-16.05.

W walce o finał uległ starszemu Igorowi Kubalce z Andrychowa. To już kolejny medal Jakuba w kategorii młodzików. Po tym jak w zimie zdobył srebrny medal, tym razem stanął na najniższym stopniu podium. Bardzo dobrą formę zaprezentował także inny tenisista z Bielska-Białej - Mikołaj Migdalski, który jako najmłodszy uczestnik turnieju dotarł aż to ćwierćfinału.

Kolejny medal dla BKT przywiozła ze Szczecina para Pola Langiewicz/Natalia Szczepaniak. Dziewczyny wywalczyły w grze podwójnej krążek koloru srebrnego.

Wielkie brawa należą się reprezentantom bielskiego klubu oraz ich trenerom prowadzącym.