pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Najnowsze

  • 27 czerwca 2019
  • wyświetleń: 486

Smaczny prezent i miłe podziękowanie z Kombinatem Bistro

Materiał partnera:

Lubimy niestandardowe prezenty, ale i te, które wnoszą coś więcej niż materialną wartość. Stawiamy zatem na coraz bardziej niecodzienne pomysły, kreatywne realizacje i szukamy podarunków, które będą dopasowane do okazji oraz gustów osoby obdarowywanej. Świetnym pomysłem na prezent dla wybranej osoby, może być voucher do wykorzystania w Kombinacie Bistro. Dlaczego voucher na posiłek?

Smaczny prezent i miłe podziękowanie z Kombinatem


Czas spędzony przy wspólnym posiłku staje się czymś więcej niż klasycznym prezentem. To chwile pełne emocji, dające szansę na przeprowadzenie najbardziej intymnej rozmowy, ale i tej biznesowej. Z osobą bliską, ważną, a także klientem czy współpracownikiem. Voucher można podarować dosłownie każdemu, a to sprawia, że staje się prezentem uniwersalnym w swoim wydaniu, choć niesie wieść o wyśmienicie spędzonym czasie, w przyjemnej atmosferze, wyjątkowym miejscu i przy cudownych daniach.

Voucher to także pomysł na podziękowanie - za dobrze wykonaną pracę, wkład we wspólną realizację, wsparcie w trudnych, ale i pięknych chwilach, za czyjąś obecność. Powodów może być milion, ale chwil spędzonych razem, dzięki takiemu prezentowi, nie da się przeliczyć na liczby. W Kombinacie Bistro można zakupić dwa rodzaje voucherów na prezenty.

Pierwsza opcja dotyczy voucheru do wykorzystania do określonej wartości, na dowolne dania i napoje w Kombinacie Bistro. Druga opcja to voucher upoważniający do smakowania w 4-daniowej kolacji degustacyjnej, wraz z nielimitowanymi napojami bezalkoholowymi oraz winem w cenie 250 zł.

Dlaczego akurat tutaj? Bo to jedyne tak wyjątkowe Bistro w Czechowicach-Dziedzicach koło Bielska-Białej. Niewiele ponad 10 km odległości, którą zdecydowanie warto pokonać, by zasmakować w tradycyjnej polskiej kuchni, ale w nowoczesnym wydaniu. Pod adresem http://www.kombinatbistro.pl/ dostępne jest kompletne menu i cała oferta, w tym również dla najmłodszych. Szukając idealnego pomysłu na prezent, który będzie łączył w sobie smaki, emocje, atmosferę i wspomnienia, warto wybrać podarunek w formie vouchera.