pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Najnowsze

  • 11 lipca 2019
  • 7 września 2019
  • wyświetleń: 1152

Koncert Hengelo w Gminnego Ośrodka Kultury w Pawłowicach

Za nami:

7 września o godzinie 18.00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Pawłowicach wystąpi zespół Hengelo.

Hengelo to projekt, który powstał z połączenia różnorodnych doświadczeń muzyków, a jego styl charakteryzuje się wpływami muzyki lat 80-tych, współczesnego rocka i szeroko pojętej alternatywy.

Wraz z pojawieniem się w sieci debiutanckich utworów, Hengelo rozpoczęło działalność koncertową. Grupa występowała w kraju i za granicą, m.in. w Holandii i Francji. Zespół został szybko zauważony oraz doceniony przez odbiorców muzyki rockowej i alternatywnej i zyskał pochlebne opinie profesjonalnych krytyków o czym mogą świadczyć zwycięstwa w takich konkursach i festiwalach, jak: "Katofonia Music Outbreak", "Zrób Hałas", "Koz ALL Music Festival", pszczyńskie "Żubrowisko" czy projekt Dzielnica Brzmi Dobrze, którego patronem jest Katowice Miasto Muzyki UNESCO. W listopadzie 2016 roku pojawiło się debiutanckie wydawnictwo, zatytułowane "Hungry Eyes".

W roku 2018 zespół wystąpił m.in. podczas Szczytu Klimatycznego ONZ COP24 i pracował nad debiutancką płytą.
Na początku 2019 roku grupa Hengelo wyruszyła w ogólnopolską trasę koncertową, jako support zespołu Happysad, a 20.06.2019 odbyła się premiera długogrającego albumu "Try".

Bilety na koncert do nabycia w kasie oraz on line tutaj: s5.systembiletowy.pl/okp/system_portal.php/repertoire.html?id=162

Koncert Hengelo
fot.


43-250 Pawłowice
ul. Zjednoczenia 67

tel. 32 4722 570

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA