• 26 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 4746

Turniej tenisa ziemnego - BMW Cup zakończony

Materiał partnera:

W minioną sobotę na kortach GregTeam i BKT Advantage został zakończony turniej tenisa ziemnego BMW Cup o puchar Burmistrza Pszczyny.

Pszczyński Klub Tenisowo-Narciarski GregTeam

Turniej rozpoczął się 1 sierpnia. Do zmagań na korcie przystąpiło 8 drużyn. Po zaciętej rywalizacji grupowej w sobotę zostali wyłonieni zwycięzcy turnieju.

W kategorii drużynowej nagrodę główną elektryczny samochód BMW i3 na weekend odebrali Paweł Burliga i Artur Otremba. W kategorii indywidualnej "królem tenisa" został Artur Otremba.

Dziękujemy Panu Burmistrzowi za objęcie patronatem tego turnieju. Dziękujemy naszemu sponsorowi głównemu BMW Sikora za atrakcyjne nagrody. Dziękujemy wszystkim uczestnikom. Wielkie podziękowania kierujemy do sympatyków tenisa, którzy dopingowali zawodników na korcie, a w sobotę na Rynku w Pszczynie oklaskami nagrodzili zwycięzców turnieju.

Zapraszamy za rok na III edycję BMW Cup. Za miesiąc zapraszamy na największe wydarzenie tenisowe w Pszczynie - 22 września - festiwal sportu i rekreacji od godz. 12.00 na Rynku w Pszczynie.