pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najnowsze

  • 23 sierpnia 2019
  • 24 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 3064

Autobusem z sołectw na Dni Pszczyny - sobotni rozkład jazdy

Za nami:

Mieszkańcy zachodnich sołectw Gminy Pszczyna będą mogli skorzystać z darmowego autobusu na Dni Pszczyny. Autobus kursować będzie w sobotę 24 sierpnia zgodnie z załączonym rozkładem jazdy.

Rozkład jazdy:

15.06 Pszczyna Bażantarnia
15.08 Poręba POM
15.10 Poręba Poczta
15.12 Brzeźce Kolonia
15.14 Brzeźce Szkoła
15.15 Brzeźce Widoki
15.17 Mizerów skrzyżowanie
15.20 Studzionka Kolonia
15.22 Studzionka skrzyżowanie
15.25 Czarne Doły i Stenclówka
15.29 Wisła Mała skrzyżowanie
15.32 Wisła Wielka Oś.
15.34 Wisła Wielka II
15.39 Wisła Wielka I
15.43 Wisła Wielka Kolonia
15.45 Łąka Madera
15.48 Łąka Gospoda
15.50 Łąka Kolonia
15.53 Pszczyna Cieszyńska
15.57 Pszczyna Bielska
16.00 Pszczyna ul. Żorska (obok Zagrody Żubrów)

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA