pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Najnowsze

  • 12 września 2019
  • dzisiaj, 06:21
  • wyświetleń: 701

Popołudnie dla najmłodszych: koncert wierszy i piosenek dla dzieci

W środę 18 września w Pszczyńskim Centrum Kultury w ramach cyklu "Popołudnie dla najmłodszych" odbędzie się koncert wierszy i piosenek dla dzieci pod tytułem "Tacy jesteśmy".

Popołudnie dla najmłodszych w klubie "13" - 29.05.2019
Popołudnie dla najmłodszych w klubie "13" - 29.05.2019 · fot.


- Rozpoczynamy kolejny sezon spotkań z wierszami i piosenkami dla najmłodszych. Koncerty dla młodych widzów rozpoczęliśmy w 2014 roku i co dwa miesiące zapraszamy dzieci wraz z rodzicami do wspólnej zabawy. Na każdy koncert składają się wiersze polskich poetów oraz piosenki, przy których można sobie potańczyć, z czego skrupulatnie zawsze korzystają przybyłe dzieci. We wrześniu zapraszamy na koncert pod tytułem "Tacy jesteśmy". Zaprezentujemy teksty mówiące problemach ważnych dla przedszkolaków i uczniów - mówi Renata Zborowska, organizatorka koncertu.

Na najmłodszych gości czekamy w środę 18 września o godzinie 17.00 w "13" w Pszczyńskim Centrum Kultury. Piosenki zaprezentuje sześcioro wykonawców. Jak zwykle organizatorzy przygotują też coś słodkiego.

tacy jesteśmy

ab / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA