pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Najnowsze

  • 16 lipca 2019
  • wyświetleń: 3537

45-latek przemierzał ulice Kobióra mając 2 promile alkoholu

W poniedziałek, 15 lipca tuż przed godziną 15.00 w ręce policjantów z pszczyńskiej drogówki wpadł kierowca Citroena. W utrzymaniu jednostajnego toru jazdy przeszkadzało mu zbyt wysokie stężenie alkoholu w organizmie. Policyjne badanie pokazało 2 promile alkoholu. W takim stanie 45-letni kobiórzanin przemierzał ulice swojej miejscowości.

W środku dnia mężczyzna jechał "szlaczkiem" po jezdni. Zachowanie to wydało się podejrzane mundurowym, znajdującym się na ul. Łukowej w Kobiórze, dlatego postanowili sprawdzić jego stan trzeźwości. Okazało się, że 45-latek postanowił wyruszyć w trasę mając w swoim organizmie 2 promile alkoholu.

Póki co mężczyzna stracił prawo jazdy, jednak już w najbliższym czasie zagości w pszczyńskiej komendzie, a następnie w sądzie, gdzie wytłumaczy powody swojego nieodpowiedzialnego zachowania na drodze.

BM / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA