pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Najnowsze

  • 7 sierpnia 2019
  • 11 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 4177

Koncert plenerowy "Usta milczą, dusza śpiewa" w Parku Zamkowym

Za nami:

Przed nami drugi koncert plenerowy w tym sezonie. W niedzielę 11 sierpnia o godz. 16.00 w Parku Zamkowym wystąpi tercet operetkowy w składzie: Aleksandra Dyrna - sopran, Piotr Karzełek - baryton, Karol Lucjan - fortepian.

Koncert będzie nosić tytuł: "Usta milczą, dusza śpiewa". Utwór ten zna większość z nas. Piękny, miłosny przebój operetkowy, który wszyscy potrafimy zanucić. Tego utworu i wielu innych znanych i lubianych arii nie zabraknie. Razem z Państwem chcemy spędzić niezwykły wieczór, wspólnie zaglądając do krainy operetki.

Niedzielny koncert to kwintesencja pojęcia operetki: miłość, zabawa, taniec, perypetie bohaterów, a to wszystko w komediowym charakterze. Nie zabraknie popisowych arii z najsłynniejszych operetek jak "Zemsta nietoperza" czy "Księżniczka Czardasza". Usłyszą Państwo również przebój króla opery Verdiego - "Libiamo". Niezapomniana muzyczna podróż przez historie miłosne opery, operetki i musicalu.

Koncert plenerowy

new / pless.pl

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA