pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Najnowsze

  • 16 października 2019
  • 1 grudnia 2019
  • wyświetleń: 2598

Bajka na Niepogodę w wykonaniu samorządowców w Suszcu

Za nami:

Takiej bajki jeszcze nie widzieliście. Samorządowcy z powiatu pszczyńskiego zagrają w wyjątkowym charytatywnym spektaklu "Bajka na niepogodę".

"Bajka na niepogodę" to spektakl dla dzieci przygotowany z inicjatywy i z udziałem samorządowców z powiatu pszczyńskiego. Wszystko po to, by zebrać pieniądze na zakup specjalistycznego sprzętu dla Szpitala Powiatowego w Pszczynie - głowicy do ultrasonografu wykorzystywanego na oddziale neonatologicznym.

Spektakl to urocza w swej prostocie i obrazie historia z morałem o zaskakującej przyjaźni i życzliwości. To wspaniała okazja do spędzenia miłego popołudnia z rodziną w teatrze.

- Próby trwają od maja i wkładamy w nie mnóstwo serca i wysiłku. Wydarzenie odbywa się pod hasłem "Samorządowcy - Dzieciom". Serdecznie zapraszamy zarówno małych jak i dużych widzów - mówi Barbara Bandoła, starosta pszczyńska. W spektaklu zagrają także m.in. radni miejscy i powiatowi oraz dyrektorzy i kierownicy pszczyńskich jednostek. Nad wszystkim czuwa reżyserka Mirosława Gad.

Spektakl odbędzie się 1 grudnia o godz. 17.00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu. Bilety-cegiełki na to wydarzenie można kupić w cenie 10 zł w sekretariacie GOKu. Całkowity dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na zakup sprzętu.

Obsada spektaklu:
  • Barbara Bandoła - starosta pszczyńska
  • Damian Cieszewski - wicestarosta pszczyński
  • Grzegorz Wanot - członek Zarządu Powiatu Pszczyńskiego
  • Marek Dutkowski - wiceprzewodniczący Rady Miejskiej i skarbnik powiatu
  • Maria Szostak, Grzegorz Kuczera, Michał Pudełko, Arkadiusz Gardiasz - radni miejscy i powiatowi
  • Bernadeta Sojka-Jany, Iwona Spora, Joanna Czakańska, Marcin Bienioszek, Teresa Wojtanowicz, Zbigniew Zywert i Dorota Zywert - dyrektorzy, kierownicy i pracownicy jednostek samorządowych


Scenariusz: Marta Kwiek
Reżyseria: Mirosława Gad
Scenografia: Jan Żur oraz Magdalena Kunysz-Pudełko

Sekretariat Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu czynny od poniedziałku do czwartku w godz. 8:30-19:30, w piątki w godz. 8:30-18:00. Kontakt: e-mail: kasia@kulturasuszec.pl, telefon: 32 212 44 91 wew. 23. Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu


43-267 Suszec
ul. Ogrodowa 22

tel. 32 212 44 91
fax 32 212 44 91
kom. 664 006 906

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA